BIEL-MET

Skup i odbiór makulatury

Sprawdź także nasze produkty

Skup surowców wtórnych to niezwykle ważna dziedzina wszelkich działań związanych z recyklingiem, ponieważ idealnie wpisuje się ona w ideę zrównoważonego rozwoju oraz ekologii. My jako przedsiębiorstwo zajmujące się tym od wielu lat doskonale o tym wiemy. W ramach naszych usług możemy więc zaoferować naszym Klientom między innymi recykling makulatury oraz skup kartonów. Czynności te stanowią jedne z podstawowych form przetwórstwa różnych surowców, dlatego warto się na nie zdecydować.

Obniżenie kosztów oraz ekologia mogą iść w parze

Działania, które są prowadzone przez nasze przedsiębiorstwo, mają na celu nie tylko ochronę środowiska, ale i redukcję kosztów dla różnych przedsiębiorstw. Makulatura przez nas skupowana oraz recyklingowana może bowiem pomóc naszym Klientom w ponownym wykorzystaniu tego typu surowców, bez konieczności inwestowania w nowe. Z pewnością działania te mogą się przyczynić do ograniczenia wydatków. Przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne chętnie korzystają z naszych usług, ponieważ są one pomocne w ekologicznym oraz niezwykle wygodnym pozbywaniu się nadmiaru kartonów czy innych elementów makulatury. Nasze usługi nie koncentrują się jednak jedynie na skupie i recyklingu surowców wtórnych. Ze swoje strony możemy Ci bowiem zaoferować ich odbiór, a także ich sortowanie.

Dla wygody naszych Klientów

Doskonale wiemy, że w zabieganym świecie nie każdy ma czas na zajmowanie się działaniami takimi jak recykling makulatury czy skup kartonów. Na szczęście my możemy zaoferować usługi naszego przedsiębiorstwa, które są niezwykle kompleksowe. Dysponujemy bowiem odpowiednim, profesjonalnym sprzętem pozwalającym nam na odbiór makulatury czy innych surowców wtórnych z terenu Bielsko-Białej czy okolic. Z kolei nasza siedziba wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam w sposób wydajny, efektywny i przede wszystkim ekologiczny przetwarzać odebrane od naszych Klientów surowce. Takie podejście sprawia, że nasze usługi stają się niezwykle atrakcyjne dla każdego, kto ceni sobie profesjonalne, sprawne i atrakcyjne cenowo działania recyklingowe.

◀ Mapa dojazdu ▶

Adres:

P.H.U. Bielmet Wojciech Owczarz
NIP: 5470129900
ul. Cegielniana 41
43-300 Bielsko-Biała

mapa dojazdu

Poczta elektroniczna:

biuro@bielmet.pl

Strony internetowe: www.michaelsoft.pl