BIEL-MET

Skup i przetwarzanie odpadów - Aluminium, mosiądz, miedź

Sprawdź także nasze produkty

Podwórka każdego z nas bardzo często nie są pozbawione przedmiotów, które niekoniecznie je zdobią. Co zrobić w takiej sytuacji? Nie każdy ma przecież możliwości na ich wywóz i właściwą utylizację. Na szczęście nasze przedsiębiorstwo oferuje tego typu czynności. Niestraszne są nam nawet metale niezależne, których profesjonalny recykling, a także skup oferujemy. Działamy na rynku już od wielu lat, dzięki czemu w tej dziedzinie mamy już spore doświadczenie, a także potrzebną wiedzę, aby cały proces odbył się bezpiecznie i błyskawicznie.

Kompleksowe usługi

Dbanie o środowisko naturalne jest obowiązkiem każdego z nas. Czujemy się więc zobowiązaniu do tego, aby recykling metali w naszym przedsiębiorstwie odbywał się w zgodzie z naturą. Staramy się poszczególne czynności związane z przetwórstwem miedzi, aluminium czy mosiądzu wykonywać w sposób nowoczesny oraz ekologiczny. To dlatego nasi Klienci ufają nam w tej kwestii i nie boją się powierzać nam nawet tych najcięższych zadań. Wpływ na profesjonalny skup miedzi oraz innych metali nieżelaznych ma oczywiście również nasze ogromne doświadczenie w tym zakresie.

Dla Twojej wygody

Poza usługami takimi jak skup aluminium czy mosiądzu oraz przetwórstwo tego typu metali nieżelaznych nasze przedsiębiorstwo oferuje również odbiór od Klienta takich surowców. Jest to z pewnością wygodna opcja dla wszystkich tych, którzy nie posiadają odpowiedniego transportu, aby dostarczyć je nam. Takie podejście sprawia, że nasze usługi stają się jeszcze bardziej kompleksowe – wszystko dla wygody naszych Klientów!

Wszystkie czynności odbywają się u nas zgodnie z prawem

Rzetelność usług oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo jest dla nas bardzo ważna. To dlatego czynności takie jak skup mosiądzu, miedzi oraz aluminium, a także ich recykling są u nas potwierdzane oficjalnymi dokumentami. Po skończonej usłudze nasi Klienci otrzymują od nas między innymi: Kartę Przekazania Odpadu, Dokument potwierdzający recykling oraz Dokument potwierdzający wewnątrzwspólnotową dostawę odpadów opakowaniowych w celu poddania ich recyklingowi.

◀ Mapa dojazdu ▶

Adres:

P.H.U. Bielmet Wojciech Owczarz
NIP: 5470129900
ul. Cegielniana 41
43-300 Bielsko-Biała

mapa dojazdu

Poczta elektroniczna:

biuro@bielmet.pl

Strony internetowe: www.michaelsoft.pl