BIEL-MET

Transport surowców wtórnych

Sprawdź także nasze produkty

◀ Transport odpadów ▶

Firma BIEL-MET swoją ofertę kieruje do zakładów przemysłowych, prywatnych firm, sortowni, punktów selektywnego skupu surowców wtórnych przedsiębiorstw gospodarki komunalnej oraz klientów indywidualnych.

Jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w kompleksowej obsłudze surowców wtórnych możemy Ci zaoferować całą gamę usług z nimi związanych. Jesteśmy liderem w branży czynności takich jak skup tworzyw sztucznych czy odbiór makulatury i złomu. Nasze usługi obejmują również profesjonalny recykling odpadów. Szereg działań, które możemy dla Ciebie wykonać, przyczyniają się do ochrony środowiska, dlatego warto nam je zlecić.

Jesteśmy Twoim wsparciem

Odbiór makulatury i złomu to jedna z kluczowych usług, które świadczymy. Wspieramy przedsiębiorstwa, instytucje, a także szkoły oraz indywidualnych Klientów w procesie gromadzenia i utylizacji odpadów papierowych czy metalowych. Możemy Cię zapewnić, że działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz normami, które dotyczą gospodarki odpadami. Zapewniamy Ci więc profesjonalną i ekologiczną likwidację tychże surowców.

Środowisko jest dla nas bardzo ważne

Mając takie podejście, w szerokiej gamie naszych usług nie mogło zabraknąć czynności takich jak skup tworzyw sztucznych właśnie. Usługa ta, podobnie jak recykling ma niezwykle duże znacznie w kontekście ochrony środowiska. Plastik jest bowiem jednym z najpowszechniejszych materiałów, który niestety generuje bardzo dużą ilość tego typu odpadów. Nasza firma angażuje się więc w efektywny proces skupu tworzyw sztucznych oraz ich recykling. To z kolei przyczynia się do zmniejszenia obciążenia środowiska naturalnego. Dzięki naszemu przedsiębiorstwu odpady plastikowe oraz złom i makulatura mogą być we właściwy sposób segregowane, przetwarzane, a także poddawane profesjonalnemu, ekologicznemu recyklingowi.

Nowoczesna ekologia i Twoje zadowolenie to nasze priorytety

Odbiór złomu oraz makulatury to nasza usługa, która wpływa na wygodę naszych Klientów. Dzięki temu, że dysponujemy właściwym sprzętem, transport takich surowców od naszych Klientów odbywa się profesjonalnie i błyskawicznie. W naszym przedsiębiorstwie stawiamy więc na innowacyjne rozwiązania — nasz nowoczesny park maszynowy jest tego doskonałym przykładem. Umożliwia nam on skuteczny skup oraz przetwarzanie różnych tworzyw sztucznych, a także surowców wtórnych.

Odbioru odpadów dokonujemy podstawiając własne kontenery w systemie KP 7-36 m³.

Dysponujemy pojazdami ciężarowymi typu:

  • Hakowce
  • Plandeki o różnych pojemnościach tonażowych

Wydajemy następujące dokumenty:

  • Karty Przekazania Odpadu (KPO)
  • Dokument potwierdzający recykling (DPR)
  • Dokument potwierdzający wewnątrzwspólnotową dostawę odpadów opakowaniowych w celu poddania ich recyklingowi (EDPR)

Koszt każdego transportu podlega indywidualnej kalkulacji i jest on uzależniony od rozpoznania kodu odpadu, formy zapakowania, lokalizacji, możliwości załadunku, jak również terminu odbioru. W celu doprecyzowania szczegółów odbioru odpadów prosimy o kontakt z naszym biurem.

zadzwoń+48 501-765-693

◀ Mapa dojazdu ▶

Adres:

P.H.U. Bielmet Wojciech Owczarz
NIP: 5470129900
ul. Cegielniana 41
43-300 Bielsko-Biała

mapa dojazdu

Poczta elektroniczna:

biuro@bielmet.pl

Strony internetowe: www.michaelsoft.pl