BIEL-MET

Złom stalowy - skup i recykling metali nieżelaznych

Sprawdź także nasze produkty

W dzisiejszych czasach dbanie o środowisko jest niezwykle ważnym aspektem. Nie ma co ukrywać, stoimy u progu katastrofy ekologicznej, dlatego wszystkie działania związane z właściwym postępowaniem z różnymi odpadami i surowcami są bardzo wskazane. Samodzielne utylizowanie oraz przetwórstwo poszczególnych materiałów mogą być jednak zadaniami trudnymi i uciążliwymi. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalistów - na przykład naszego przedsiębiorstwa. Skup złomu metalowego to bowiem tylko jedna z oferowanych przez nas usług.

Kompleksowe usługi to nasza specjalność

Dokładnie tak! Nasze usługi dostosowane są bowiem do wymagających Klientów, którzy oczekują tego, aby wykonywane w ich ramach czynności były na najwyższym poziomie. Właśnie dla nich staramy się wszystkie stawiane przez nami zadania realizować w szybkim tempie, ale i z należytą starannością. Usługi naszego przedsiębiorstwa opierają się więc nie tylko na czynnościach takich jak skup stali oraz złomu stalowego, oferujemy bowiem również odbiór tego typu materiałów, ich transport, a także profesjonalny recykling stali. Do tego ostatniego zadania wykorzystujemy nowoczesne narzędzia oraz innowacyjne metody, które pozwalają nam działać w sposób ekologiczny, niekrzywdzący środowiska naturalnego.

Dla Twojej wygody

Usługi naszego przedsiębiorstwa związane ze skupem oraz recyklingiem złomu czy stali są przez nas świadczone na terenie całego kraju. Kompleksowość ich polega bowiem na tym, że jesteśmy tego typu surowce od Ciebie odebrać i odpowiednio zutylizować. Dysponujemy potrzebnym sprzętem (między innymi kontenerami), transportem oraz doświadczeniem. Co więcej, wszystkie czynności są przez nas wykonywane zgodnie z obecnie obowiązującymi procedurami oraz przepisami, dzięki czemu cały proces odbywa się legalnie i profesjonalnie. Co więcej, nasze usługi poświadczone są specjalnymi dokumentami. Należą do nich na przykład Karty Przekazania Odpadu, Dokument potwierdzający recykling oraz Dokument potwierdzający wewnątrzwspólnotową dostawę odpadów opakowaniowych w celu poddania ich recyklingowi.

◀ Mapa dojazdu ▶

Adres:

P.H.U. Bielmet Wojciech Owczarz
NIP: 5470129900
ul. Cegielniana 41
43-300 Bielsko-Biała

mapa dojazdu

Poczta elektroniczna:

biuro@bielmet.pl

Strony internetowe: www.michaelsoft.pl