BIEL-MET

Cennik metali

Sprawdź także nasze produkty

Obecnie chyba każdy z nas ma już świadomość, że właściwe podejście do recyklingu i dbałości o środowisko jest nie tylko potrzebnym trendem, ale także obowiązkiem. Bardzo ważną rolę w tym gra oczywiście przemysł recyklingu i firmy takie jak nasza. Bielmet jest liderem w tejże dziedzinie w Bielsku-Białej. Zachęcamy do zapoznania się naszym cennikiem metali, aby dowiedzieć się, jak możemy wspólnie przyczynić się do ochrony naszego środowiska naturalnego.

Ceny metali Bielsko-Biała

W Bielmet cenimy każdy rodzaj metalu, a nasz cennik jest ukierunkowany na sprawiedliwość i transparentność. W naszym przedsiębiorstwie przyjmujemy metale takie jak: stal, żelazo, miedź, aluminium oraz cyna, ołów i nikiel. Jaki profesjonalna firma zajmujemy się także złomem elektronicznym.

Od czego uzależnione są ceny za metale?

Jesteśmy profesjonalną firmą i staramy się naszym Klientom oferować jak najlepsze stawki za różnorodne metale. Należy jednak wiedzieć, że ceny metalu u nas są ściśle związane z kilkoma czynnikami. Jednym z nich jest oczywiście rodzaj oraz ilość tego typu materiałów, a także aktualnie trendy rynkowe na złomach oraz skupach. Stale to monitorujemy i dzięki temu naszym Klientom możemy oferować atrakcyjne ceny. Oferujemy uczciwą wycenę zarówno dla małych, jak i dużych ilości materiałów. Możemy zaproponować także specjalne stawki dla przedsiębiorstw oraz Klientów hurtowych, oraz różnorodne promocje dla naszych stałych Klientów.

Bielmet, czyli doświadczenie i profesjonalizm

Jesteśmy liderem w branży od wielu lat, co pozwala nam zapewnić profesjonalną obsługę i wysokie standardy pracy. Dysponujemy także nowoczesnym sprzętem, co pozwala nam efektywnie przetwarzać oraz recyklingować różnorodne metale. Nasze podejście do recyklingu opiera się na zrównoważonym rozwoju, co wpisuje się w globalne wysiłki na rzecz ochrony środowiska. Naszym Klientom możemy zaoferować kompleksowe usługi recyklingu od złomu stalowego po elektronikę. Z kolei nasze ceny są uczciwe i konkurencyjne, co sprawia, że współpraca z nami jest korzystna finansowa.

◀ Mapa dojazdu ▶

Adres:

P.H.U. Bielmet Wojciech Owczarz
NIP: 5470129900
ul. Cegielniana 41
43-300 Bielsko-Biała

mapa dojazdu

Poczta elektroniczna:

biuro@bielmet.pl

Strony internetowe: www.michaelsoft.pl