BIEL-MET

Tworzywa sztuczne - skup i recykling

Sprawdź także nasze produkty

Gospodarka odpadami jest niezwykle ważny aspektem zarówno podczas prowadzenia gospodarstwa domowego, jak i w przypadku przedsiębiorstw czy dużych zakładów usługowych bądź produkcyjnych. Recykling plastiku jest w obecnych czasach standardem, ale tego typu czynności muszą zostać wykonane we właściwy sposób. Najlepiej to zadanie powierzyć osobom, które się na tym doskonale znają. Kimś takim jesteśmy właśnie. Od lat zajmujemy się czynnościami takimi jak chociażby skup tworzyw sztucznych oraz ich recykling. Swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski.

W zgodzie z naturą

Obecne czasy nie są zbyt przyjazne środowisku naturalnemu, dlatego my staramy się nasze usługi wykonywać zgodnie z zasadami jego poszanowania. Jedną z naszych usług jest recykling tworzyw sztucznych. Czynności w jego ramach możemy wykonywać w sposób profesjonalny, ponieważ nasz park maszyn zawiera urządzenia, które pozwalają nam w sposób nowoczesny oraz innowacyjny ponownie przetwarzać skupiony plastik i inne tworzywa sztuczne. Skorzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa jest bardzo wygodne, ponieważ oferujemy nie tylko skup plastiku, ale również jego odbiór oraz specjalistyczne przetwórstwo. Ty musisz tylko się z nami skontaktować! Dowodem na naszą rzetelność niech będzie fakt, że nasi Klienci bardzo chętnie wracają do nas i stawiają przed nami kolejne zadania związane ze skupem, transportem oraz przetwórstwem różnych tworzyw.

Profesjonalnie i rzetelnie

Tak wykonujemy wszystkie czynności w zakresie naszych usług związanych ze skupem tworzyw sztucznych oraz recyklingiem plastiki. Chcemy, aby nasi Klienci mieli dowód na zrealizowanie przez nas poszczególnych zadań, dlatego wszystko poświadczamy dokumentami. Naszym Klientom wystawiamy na przykład Kartę Przekazania odpadu, Dokument potwierdzający recykling, a także Dokument potwierdzający wewnątrzwspólnotową dostawę odpadów opakowaniowych w celu poddania ich recyklingowi. Jak widać, wszystkie wykonywane przez nas czynności odbywają się profesjonalnie, rzetelnie i zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.

◀ Mapa dojazdu ▶

Adres:

P.H.U. Bielmet Wojciech Owczarz
NIP: 5470129900
ul. Cegielniana 41
43-300 Bielsko-Biała

mapa dojazdu

Poczta elektroniczna:

biuro@bielmet.pl

Strony internetowe: www.michaelsoft.pl