BIEL-MET

Granulacja tworzyw sztucznych

Sprawdź także nasze produkty

Jeśli chcesz przynajmniej w małym stopniu zadbać o swoje otoczenie i jednocześnie odciążyć nieco środowisko naturalne, to jesteś w odpowiednim miejscu. Jesteśmy bowiem przedsiębiorstwem, które zajmuje się różnymi czynnościami związanymi ze skupem oraz przetwórstwem różnych materiałów. Granulat tworzyw sztucznych oraz ich recykling, a także mielenie plastiku to tylko kilka usług, które możemy Ci zaoferować. Działamy z troską o środowiska oraz dążymy do minimalizacji negatywnego wpływu na naszą planetę. Robimy to na przykład, dzięki efektywnemu wykorzystaniu surowców i przetwarzaniu odpadów.

Nowoczesność dla ekologii

Nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat zajmuje się skupem różnorodnych materiałów. Jedną z naszych usług jest oczywiście mielenie plastiku na granulat bądź proszek. Bez względu na to, czy plastik ten pochodzi z opakowań, odpadów przemysłowych czy są to zużyte wyroby. Nasza ekipa specjalistów jest gotowa przyjąć je do przetworzenia. Dbamy przy tym, aby każdy etap naszej działalności był zgodny z najwyższymi standardami jakości, istotne są dla nas również kwestie ekologii.

Mielenie plastiku

Nasze zaawansowane technologie w parku maszyn pozwalają na recykling tworzyw sztucznych oraz przekształcanie ich w wysokiej jakości granulat. Ten z kolei w kolejnych etapach może znaleźć zastosowanie w różnych branżach czy procesach produkcyjnych. Proces mielenia plastiku polega na rozdrabnianiu tworzyw sztucznych na mniejsze kawałki albo proszek. Tak przygotowany granulat doskonale nadaje się do ponownego wykorzystania. Proces jest więc ekologiczny i ekonomiczny, ponieważ odzyskany w ten sposób surowiec może jeszcze posłużyć.

Profesjonalny recykling tworzyw sztucznych

Kompleksowy recykling stanowi jeden z głównych filarów naszej działalności. To kompleksowa usługa, która odbywa się przy pomocy specjalistycznych instalacji i urządzeń. Te pozwalają na przetwarzanie różnych tworzyw sztucznych takich jak polietylen, polipropylen czy poliwęglan. Nasze innowacyjne maszyny, a także procedury recyklingowe umożliwiają nam odzysk surowców i przygotowanie ich do ponownego użycia.

◀ Mapa dojazdu ▶

Adres:

P.H.U. Bielmet Wojciech Owczarz
NIP: 5470129900
ul. Cegielniana 41
43-300 Bielsko-Biała

mapa dojazdu

Poczta elektroniczna:

biuro@bielmet.pl

Strony internetowe: www.michaelsoft.pl